ФДМУ розробив нові правила оцінки держмайна

ФДМУ розробив нові правила оцінки держмайна
Фото: Віталій Трубаров (ФДМ)

Правила розроблені у відповідності з прийнятим законом "Про приватизацію"

Фонд державного майна (ФДМ) розробив нові правила оцінки державного майна, як того вимагає новий закон про приватизацію. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова фонду Віталій Трубаров.

"Відповідний проект постанови уряду про внесення змін в методику відправлено в Кабмін", - написав він.

Як пояснив Трубаров, згідно з розробленими правилами, об'єкти малої приватизації будуть виставлятися на продаж за балансовою вартістю майна. Для пакетів акцій, які відносяться до малої приватизації, початкова ціна буде визначатися за їх номінальною вартістю.

Що стосується великих об'єктів, то вартість об'єктів великої приватизації, тобто тих, вартість активів яких перевищує 250 млн гривень, буде визначати радник.

Вартість пакетів акцій, які є об'єктами великої приватизації, однак продаються без залучення радника, визначається шляхом проведення стандартизованої оцінки.

 

Фонд розробив нові правила оцінки державного майна, як того вимагає новий закон про приватизацію. Відповідний проект...

Опубліковано Віталієм Трубаровим 6 квітня 2018 р.

Нагадаємо, Фонд державного майна України винесе на розгляд одного з найближчих засідань уряду проект плану великої приватизації.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся