У ФДМ розповіли про зацікавлених в українських активах іноземних інвесторів

Понеділок 21 травня 2018 10:28
У ФДМ розповіли про зацікавлених в українських активах іноземних інвесторів
Фото: Віталій Трубаров (РБК-Україна)

Українськими активами цікавляться інвестори з США, Індії, Південної Кореї і Японії, а також партнери з ЄС

Виконуючий обов'язки голови Фонду держмайна Віталій Трубаров розповів про зацікавлених в українських активах іноземних інвесторів. Про це він повідомив в інтерв'ю РБК-Украина.

"Цікавляться люди цими активами? Так, цікавляться. Не можу назвати імена, але можу назвати країни. Це США, Індія, це основні наші партнери з Євросоюзу, а також Південна Корея і Японія. По "Турбоатому", швидше за все, буде додаткове рішення уряду щодо того, скільки відсотків акцій виставляти на продаж (держава володіє пакетом акцій розміром 75,2%, - ред.). Думаю, Кабінет міністрів окремо визначиться, і ми скоригуємо нашу роботу", - розповів Трубаров.

Нагадаємо, за даними на кінець грудня 2017 року, в рейтингу активів, складеному експертами агентства Bloomberg, зазначалося, що серед фондових індексів найбільше зростання в 2017 році показав український UX (+80%).

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся