Фейгін допустив залучення українських адвокатів до захисту Сущенко

НовиниНадзвичайні події    05.10.2016 - 07:34
Фото: Роман Сущенко
Фото: Роман Сущенко

Однак у даний момент, за його словами, досить консульської підтримки

Російський адвокат Марк Фейгін не виключає залучення українських юристів до захисту заарештованого в Москві журналіста Романа Сущенко. Про це він заявив в інтерв'ю РБК-Україна.

"Якщо раптом мені знадобиться якась допомога юридичного характеру - так (буду залучати, - ред.)" , - підтвердив адвокат.

Він також пояснив, чому залучення українського захисника у справі Надії Савченко було більш актуальним, ніж в даному випадку.

"У справі Савченко я залучав Сашу Плахотнюка, дуже гарного українського адвоката, тому що паралельно йшло кримінальну справу в Україні з приводу викрадення Савченко. Та він отримував процесуальні документи з цієї справи, які ми намагалися долучити до матеріалів. Тут же такого паралельного справи стосовно Романа Сущенко немає. Тому, адвокати (українські, - ред.), можливо, і знадобляться, але поки що говорити про це передчасно", - підкреслив Фейгін.

За його словами поки що не до кінця зрозуміло, який обсяг процесуальної роботи очікується в Україні, тому зараз буде достатньо тільки консульської підтримки.

Нагадаємо, раніше Марк Фейгін заявив, що Спецслужби РФ не застосовували тортури до Роману Сущенко.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top