"Феєноорд" - "Зоря": онлайн-трансляція

"Феєноорд" - "Зоря": онлайн-трансляція Фото: Фейєноорд Зоря онлайн

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Феєноорд - Зоря. Онлайн-трансляція матчу "Феєноорд" - "Зоря" можна дивитися онлайн на каналі "Футбол", а РБК-Україна текстову трансляцію в 21:30.

Луганчани після непростого і образливого виїзду в Манчестер, зіграють в Голландії з командою, з якою у "Зорі" досить тісні стосунки.

Кінець матчу

79 хв. Форстер відмінно пробив здалеку, але зовсім трохи не влучив.

73 хв. Ліпартія отримав картку за фол в центрі поля.

65 хв. Замість Гордієнко виходить Харатін.

58 хв. Замість Петряка виходить Пауліна.

55 хв. Гол! Після помилки Сивакова Гюлден прострілив у центр штрафного, звідки Йоргинсен відправив снаряд у ворота.

51 хв. Фейєноорд тримає м'яч у себе. Але в більшості своїй, в центрі поля.

46 хв. Замість Кулача на поле вийшов Любеновіч.

Перерву

42 хв. Знову заспокоїлася гра. Зоря повільно намагається перевести гру від своїх воріт.

37 хв. Гюлден дуже небезпечно пробивав з 11-метрової позначки, але по воротах потрапити не зміг.

28 хв. Аль Ахмаді непогано бив здалеку, але по воротах не влучив.

19 хв. Чудово розіграли кутовий гравці Зорі, але Форстер пробив зблизька в зашитника.

16 хв. Гюлден міг забивати м'яч у ворота головою, але по воротах не влучив.

10 хв. Фейєноорд починає грати на класі. Поки Зорі вдається стримувати суперника.

6 хв. Шевченка рятує Зорю від голу після небезпечного удару Йоргинсена.

Розпочався матч

У минулому сезоні "Зоря" і "Фейєноорд" грали між собою в плей-офф за потрапляння в груповий етап Ліги Європи. Після нічиєї 1:1 в Києві мало хто вірив, що "Зоря" зможе нав'язати боротьбу супернику. А коли рахунок став 0:3 на користь "Фейєноорда", всім все стало ясно. Всім, крім самим гравцям "Зорі", який взяли і забили три голи у ворота голландців. І все було б добре, якби підопічні Вернидуба не пропустили в кінцівці матчу і пропустили оппоненетов у груповий етап.

В цей раз команди зустрічаються вже на самомо груповому етапі. І обидва показують не погані результати і гру. "Феєноорд" у першому матчі обіграв МЮ, після чого поступився в Стамбулі "Фенербахче". "Зоря" спочатку зіграв вдома внічию з турками, а в Манчестері мінімально програла.

На вихідних "Зоря" зуміла наздогнати "Динамо" за очками в чемпіонаті, обігравши "Волинь" 2:0. "Феєноорд" під час уїк-енду грав з "НЕК" і також відсвяткував перемогу, лише 2:1.

Півзахисник "Зорі" Ігор Харатін:

"Дивилися матчі Фейенорду, розбирали гру. По прильоту в Роттердам теж подивимося, тренерський штаб дасть ще деякі поради. Думаю, що і Фейєнорд серйозно налаштовується на Зорю. Впевнений, що недооцінки суперника не буде як з нашої, так і з їх боку. Тим більше, це Ліга Європи, де кожен матч дуже важливий. Думаю, буде хороша, бойова гра".