Федерація роботодавців просить В.Януковича ветувати Податковий кодекс, але глава ФРУ не вважає це за потрібне

Середа 24 листопада 2010 16:05

Голова федерації роботодавців України Дмитро Олійник не вважає за потрібне накладати вето на Податковий кодекс. Про це він сьогодні заявив журналістам під час проведення сьомого з'їзду Федерації роботодавців України, передає кореспондент РБК-Україна.
Натомість, Д.Олійник наголосив, що допустимо обговорювати до опрацювання або ветування окремі положення Податкового кодексу і, зокрема, питання стосовно становлення касових апаратів залежно від розміру обігу. На його думку, держава може сьогодні собі дозволити збільшити розмір обігу, необхідний для встановлення касового апарату. "Федерація роботодавців України брала участь у розробці кодексу і загалом надала більше 700 рекомендацій... Вважаю, для підприємця-спрощенця має бути не настільки принципово можливе збільшення податків з 200 до 300. Вважаю, для людей має бути важливішим, чи може захистити їх влада від корупціонерів. Адже вони (корупціонери) можуть вимагати хабарі в значно більших розмірах, ніж сума сплати податків", - додав він.

Разом з тим за пропозицією львівської делегації роботодавців до порядку денного було включене питання про те, щоб запропонувати Президенту України Віктору Януковичу ветувати Податковий кодекс. Своїх колег підтримали делегати з Криму, Одеської і Донецької областей. В результаті чого на з'їзді було прийнято остаточне рішення звернутись до Президента з пропозицією накласти вето Податковий кодекс.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся