ru ua

Facebook до кінця 2013 р. має намір почати продаж рекламних відеороликів

Керівництво соціальної мережі Facebook до кінця року має намір почати продаж рекламних відеороликів. 

Керівництво соціальної мережі Facebook до кінця року має намір почати продаж рекламних відеороликів. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела в компанії.

Новий формат реклами на сторінках соціальної мережі буде представляти 15-секундні відеоролики, які будуть вбудовуватися в новинну стрічку користувачів.

У Facebook розраховують, що дохід від ротації відеороликів складе приблизно 2,5 млн дол. за один день Таким чином, за рік соціальна мережа зможе отримати кілька мільярдів додаткового прибутку. Інформацію про плани розміщення відеореклами в соціальній мережі в самій компанії відмовилися прокоментувати. В даний час реклама в Facebook розміщена у вигляді банерів праворуч від новинної стрічки, або в самій стрічці у вигляді постів.

Читайте також: Чистая прибыль Facebook во II квартале составила 333 млн долл

Згідно інформаторам Bloomberg, користувачі соцмережі будуть отримувати відеорекламу не частіше трьох разів за день. В залежності від того, аудиторію якого масштабу планує охопити рекламодавець, будуть змінюватись і ціни на розміщення відео-оголошень.

Глава Facebook Марк Цукерберг наполягає на обмеженні кількості відеореклами. На його думку, достатньо буде одного ролика на 20 оновлень у стрічці новин, бо головним завданням нововведення є не відлякати користувачів від ресурсу масивної експансією рекламних форматів.

На думку агентства, перехід на продаж відеореклами дозволить Facebook не відставати від інших інтернет-компаній, таких як Google, який розміщує рекламні ролики на відеохостингу YouTube, де реклама транслюється до показу відео.

Минулого тижня співзасновник Twitter Біз Стоун запропонував ввести опцію платної підписки у 10 дол. за місяць, що дозволить користувачам Facebook відключити рекламу в своєму акаунті. Згідно з опитуванням, проведеним компанією Greenlight, 15% користувачів соцмережі готові перейти на платний доступ заради блокування рекламних оголошень.

Читайте також: Кількість рекламодавців Facebook досягла 1 млн

Раніше Facebook повідомляла, що кількість активних рекламодавців, які використовують соцмережу хоча б раз в 28 днів, по всьому світу склало 1 млн. У компанії відзначають, що зараз переважна більшість рекламодавців в Facebook - це представники західного малого бізнесу.

Невідомо, яку саме суму кожен рекламодавець витрачає на просування у Facebook, але, за оцінками eMarketer, в 2012 р. в США загальні витрати на онлайн-рекламу склали близько 32 млрд дол

Соціальна мережа Facebook була створена Марком Цукербергом в 2004 р. Штаб-квартира компанії знаходиться в м. Менло-Парк у Каліфорнії. IPO Facebook відбулося 18 травня 2012 р. Акції соціальної мережі торгуються на американському майданчику NASDAQ під тікером FB.