Єжель звільнив у запас військовослужбовців строкової служби, що мають в. о. та були призвані у квітні-травні 2011 р

Четвер 22 грудня 2011 18:30

Міністр оборони України Михайло Єжель підписав наказ № 778 від 16 грудня 2011 р. "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби в січні-лютому 2012 року", передає прес-служба Міноборони.

Згідно з наказом, в січні-лютому 2012 р. в запас із Збройних Сил України будуть звільнені військовослужбовці, які вислужили встановлені строки строкової військової служби: солдати і сержанти, матроси і старшини, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем підготовки спеціаліста або магістра і призвані в квітні-травні 2011 р.

Керівник військового відомства наказав своєму першому заступнику, а також начальнику Генерального штабу забезпечити організоване звільнення військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби та дотримання статутних взаємовідносин між військовослужбовцями.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся