ExxonMobil виділить на розробку Скіфського родовища від 325 млн до декількох мільярдів доларів

Компанія ExxonMobil може виділити на розробку Скіфського родовища від 325 млн до декількох мільярдів доларів. Про це розповів операційний директор ExxonMobil в Європі, Каспійському регіоні, Близькому Сході та Росії Кевін Біддл.

Компанія ExxonMobil може виділити на розробку Скіфського родовища від 325 млн дол до декількох мільярдів доларів. Про це "Комерсант-Україна" розповів операційний директор ExxonMobil в Європі, Каспійському регіоні, Близькому Сході та Росії Кевін Біддл (на фото).

Так на запитання про те, які інвестиції виділить ExxonMobil на розробку Скіфського родовища, він заявив, що все залежатиме від того, що покажуть результати розвідки.

"Це залежатиме від того, що ми розвідаємо. За умови підписання угод первісний бонус, який буде внесений, складе 325 млн дол. Якщо ми знайдемо нафту і газ, то загальна сума може досягти декількох мільярдів доларів", - підкреслив Біддл.

Читайте також: Облради повинні дозволити Shell і ExxonMobil видобуток сланцевого газу на їх територіях, - Азаров

Раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький повідомляв, що угода про розподіл продукції з ExxonМobil на Скіфській ділянці буде підписана наприкінці липня - на початку серпня.

Площа Скіфської ділянки становить 16,69 тис. кв. км. Сумарні інвестиції в її розробку раніше оцінювалися в 10-12 млрд дол., прогнозований обсяг видобутку природного газу - в 3-4 млрд кубометрів на рік.

Exxon Mobil Corporation (ExxonMobil) - найбільша світова нафтова компанія, а також найдорожча приватна корпорація в світі. Компанія веде свою історію від нафтового тресту Standard Oil, заснованого в 1882 р. мільярдером Джоном Рокфеллером. У своєму нинішньому вигляді компанія з'явилася в 1999 р. в результаті злиття компаній Exxon і Mobil.

Найбільш відомими брендами компанії є Exxon, Esso і Mobil, під якими випускаються автомобільні масла та інші паливно-мастильні матеріали. Штаб-квартира компанії розташована у місті Ірвінг, передмісті Далласа, штат Техас.

Читайте також: ExxonMobil стала найдорожчою компанією світу, випередивши Apple

Чистий прибуток ExxonMobil Corp. за підсумками 2012 р. виріс на 9% - до 44,88 млрд дол. проти прибутку в 41,06 млрд дол. за 2011 р. Що стосується планів на майбутнє, то до 2016 р. ExxonMobil має намір інвестувати 185 млрд дол. нові способи видобутку палива.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся