Євробачення 2017: названа сума штрафу, накладеного на Україну через недопуск РФ

НовиниСуспільство    29.06.2017 - 15:38
Фото: Зураб Аласанія (РБК-Україна)
Фото: Зураб Аласанія (РБК-Україна)

За словами Аласанії, "Європейський мовний союз" не хоче втрачати Росію

Голова правління Національної громадської телерадіокомпанії України (НГТУ) Зураб Аласанія назвав суму штрафу, накладеного на Україну через недопуск Російської Федерації до участі в пісенному конкурсі "Євробачення-2017", передає "112 Україна".

Він підкреслив, що розглядався також варіант усунути Україну від участі в майбутніх конкурсах на рік або більше, однак було прийнято рішення обмежитися штрафними санкціями.

 "Сума штрафу може скласти до 200 тисяч євро, які буде зобов'язана виплатити Національна громадська телерадіокомпанія", - сказав голова НГТУ.

Аласанія також поінформував, що на оскарження рішення є 20 діб і процес вже почався.

"Будемо оскаржувати рішення в наглядовій раді Євробачення, хоча є відчуття, що це ні до чого не приведе. Власне, остаточне рішення ними прийнято", - пояснив він.

Аласанія заявив, що "Європейський мовний союз" не хоче втрачати Росію.

"Тому, наскільки відомо, вирішили все обнулити: а саме, Росію також оштрафують за те, що вони, всупереч взятим зобов'язанням, запропонували до участі в конкурсі співачку, яка порушила закон України. І все - після цього запропонують почати з чистого аркуша", - підсумував глава НГТУ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україну чекають санкції за недопуск Російської Федерації до пісенного конкурсу "Євробачення-2017".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top