Євробачення 2017: під Києвом пройшли масштабні навчання силовиків

НовиниНадзвичайні події    21.04.2017 - 18:44
Фото: під Києвом пройшли масштабні навчання силовиків до Євробачення-2017
Фото: під Києвом пройшли масштабні навчання силовиків до Євробачення-2017

В Нових Петрівцях пройшли тактико-спеціальні навчання з питань безпеки під час Євробачення-2017

У навчальному центрі Національної гвардії України у Нових Петрівцях пройшли тактико-спеціальні навчання силовиків з питань безпеки на час проведення Євробачення-2017. Про це повідомляє пресс-служба МВС України.

"В навчальному центрі Національної гвардії України у Нових Петрівцях завершилися тактико-спеціальні навчання з питань безпеки під час міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017. У фінальній фазі було задіяно 600 правоохоронців і 50 одиниць техніки Національної поліції, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій і Держприкордонслужби. Навчання пройшли під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, правоохоронці відпрацювали тактику дій по припиненню групових порушень громадського порядку, практичні дії пожежно-рятувальних підрозділів, відпрацювання в аеропорту "Бориспіль" під час прибуття офіційних делегацій, розблокування автотраси і звільнення заручників, захоплених потенційними терористами.

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt
 

Фото: під Києвом відбулися навчання до Євробачення-2017

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що під час Євробачення, для забезпечення порядку, привернуть близько 10 тис. поліцейських, військовослужбовців Нацгвардії, працівників Держприкордонслужби та ДСНС

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top