Євросуд ще не визначив суму компенсації Україною витрат Януковича

НовиниПолітика    15.10.2016 - 09:14
Фото: Віктор Янукович таки переміг Україну в Євросуді
Фото: Віктор Янукович таки переміг Україну в Євросуді
Мін'юст спростував рішення про стягнення з України коштів на користь Януковича Європейський суд зобов'язав Україну компенсувати Януковичу юридичні витрати

У Європейському суді справедливості підтвердили, що Україна програла апеляцію щодо екс-президента

У Європейському суді справедливості підтвердили, що Україна програла апеляцію щодо виплати колишньому президенту Віктору Януковичу та його сину компенсації за витрачені на судовий процес кошти. Відповідне рішення судді ухвалили ще 5 жовтня, передає DW.

Однак при цьому конкретна сума і порядок компенсації судових витрат залишаються невизначеними.

"Як і кому Україна буде платити гроші - це те, що вирішується поза межами судового процесу", - йдеться в коментарі, який виданню надали в суді.

Нагадаємо, адвокати, що представляють інтереси Януковича, напередодні повідомили, що Українська держава має відшкодувати Януковичу та його родині юридичні витрати на процеси в судових інстанціях ЄС на суму загалом понад 6 мільйонів гривень.

Своєю чергою Міністерство юстиції України спростувало цю інформацію та заявило, що "не існує жодних рішень іноземних судів (...) щодо стягнення будь-яких коштів із України на користь Януковича В. Ф. або його родини".

Читайте в розділі

Порошенко в Берліні намагався домовитися про постачання газу в Україну, - Путін

Путін допустив приєднання США до нормандского формату

Німеччина направить у Литву танки для стримування Росії

On Top