Євросоюз запустив будівництво Трансадріатичного газопроводу

Євросоюз запустив будівництво Трансадріатичного газопроводу
Фото: газопровід

У грецьких Салоніках відбулася церемонія початку будівництва

У Греції розпочалося будівництво Трансадріатичного газопроводу (TAP), яким азербайджанський газ буде через північ Греції і Албанії надходити до Італії. Про це пише газета The New York Times.

За інформацією видання, новий газопровід, загальна протяжність якого становить близько 870 км, знизить залежність Європи від російських поставок газу.

Зазначено, що на церемонії початку будівництва у грецьких Салоніках 17 травня виступив прем'єр-міністр Греції Алексіс Ціпрас. Він заявив, що завдяки цьому проекту в країні з рівнем безробіття 24% з'явиться 8 тисяч нових робочих місць.


Перші поставки газу новим газопроводом заплановано на 2020 рік.

У Брюсселі розраховують, що ТАР щорічно поставлятиме близько 10 млрд куб. м газу, що покриє близько 17% споживання Італії, і скоротить залежність півдня Європи від нинішніх постачальників.

Нагадаємо, 3 березня Європейська комісія визнала угоду про будівництво Трансадріатичного газопроводу, укладену Грецією з компанією Trans Adriatic Pipeline AG, такою, що відповідає законодавству Євросоюзу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся