Євросоюз прокоментував плани Туреччини повернути смертну кару

НовиниПолітика    18.07.2016 - 15:18
Фото: Федеріка Могеріні
Фото: Федеріка Могеріні
У Туреччині за спробу перевороту затримані 7,5 тисяч осіб У Туреччині після спроби військового перевороту відсторонили 30 губернаторів

В ЄС нагадали, що жодна країна не може стати членом ЄС, якщо вона вводить смертну кару

Європейський союз нагадав Туреччині, що держава пов'язана зобов'язаннями в рамках Європейської конвенції про захист прав людини, а також зобов'язаннями члена Ради Європи, тому не може знову ввести смертну кару. Про це повідомляє Reuters, посилаючись на заяву голови європейської дипломатії Федеріки Могеріні.

"Жодна країна не може стати членом ЄС, якщо вона вводить смертну кару", - підкреслила Могеріні у відповідь на прохання журналістів прокоментувати припущення про те, що Туреччина може стратити лідерів невдалого перевороту.


Політик зазначила, що Туреччина є важливою частиною Ради Європи і зобов'язана виконувати Європейську конвенцію про захист прав людини, "яка дуже зрозуміла в частині ставлення до смертної кари".

Нагадаємо, турецький прем'єр-міністр Біна Йилдирим заявив, що через спробу військового перевороту Туреччина розгляне можливість повернення смертної кари.

Читайте в розділі

Рада обмежила доступ іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту

Після заяв Онищенка влада посилила агресію проти фігурантів "газової справи", - адвокат

Комітет Європарламенту підтримав механізм призупинення безвізового режиму

On Top