Єврорада затвердила антидемпінгові правила для боротьби з імпортом товарів за заниженими цінами

НовиниЕкономіка    04.12.2017 - 14:14
Фото: ЄС буде боротися із заниженням імпортних цін (колаж РБК-Україна)
Фото: ЄС буде боротися із заниженням імпортних цін (колаж РБК-Україна)

Правила вступають у силу з 20 грудня 2017 року

Європейська рада затвердила нові правила по боротьбі з імпортом товарів з третіх країн, що надходять на ринок за заниженими цінами за втручання держави. Про це йдеться в документі, опублікованому на офіційному сайті Євроради.

Згідно з документом, такі заходи спрямовані на захист європейського виробника на внутрішньому ринку і боротьбу з впливами демпінгового імпорту з країн, що не входять до складу ЄС.

Нові антидемпінгові правила будуть усувати колишні відмінності між ринковою і неринковою економікою для розрахунку демпінгу при збереженні того ж рівня захисту для виробників.

Як повідомляється, Єврокомісія має намір регулярно моніторити "істотні ринкові спотворення" між ціною продажу продукту і його собівартістю. Залежно від результатів моніторингу комісія буде надавати дозвіл встановлювати ціну продукту, посилаючись, наприклад, на ціну товару в країні з аналогічним рівнем економічного розвитку або на відповідні неспотворені міжнародні витрати і ціни.

Крім того, для компаній з країн-членів Євросоюзу будуть скасовані деякі бюрократичні процедури, що стосуються поставок товарів на внутрішній ринок, а малі і середні підприємства будуть отримувати допомогу в процесуальних питаннях у разі подачі скарг в антидемпінгових справах.

Нові торгові правила вступлять в силу з 20 грудня.

Нагадаємо, Україна потрапила до сімки країн, з якими США планують прийняти антидемпінгові заходи через реалізацію продукції з сталі за заниженими цінами.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top