Європейська народна партія підтримала продовження санкцій проти РФ до кінця року

НовиниПолітика    19.03.2015 - 20:12

Європейська народна партія підтримала продовження санкцій щодо Росії до кінця 2015 р. Про це у своєму Facebook повідомив позаштатний радник Президента України, екс-Президент Грузії Михайло Саакашвілі.

"Брав участь у саміті Народної Партії Європи, де виступив з промовою, в якій говорив про необхідність продовження санкцій Європи проти Росії і про фактичну анексію Росією Цхінвальського регіону та Абхазії. На саміті Європейської Народної Партії було прийнято рішення про підтримку продовження санкцій проти Росії до кінця року", - сказав Саакашвілі.

Нагадаємо, напередодні голова Європейської Ради Дональд Туск, федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель і Президент Франції Франсуа Олланд вирішили продовжити санкції проти РФ.

При цьому Туск розраховує на підтримку всіх 28 лідерів країн ЄС на сьогоднішньому саміті. У той же час, за даними агентства Bloomberg, проти подальшого розширення антиросійських санкцій виступають сім країн Євросоюзу, серед яких Угорщина, Словаччина, Австрія, Іспанія, Кіпр, Італія та Греція.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top