В Європарламенті повідомили, коли відбудеться голосування за безвізовий режим з Україною

В Європарламенті повідомили, коли відбудеться голосування за безвізовий режим з Україною
Фото: Європарламент

Голосування відбудеться наприкінці вересня чи в середині жовтня

Комітет з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ Європарламенту проведе голосування щодо надання Україні безвізового режиму наприкінці вересня чи в середині жовтня. Про це повідомляє DW з посиланням на секретаріат комітету.

Як зазначається, сьогодні, 5 вересня, комітет розгляне питання запровадження безвізового режиму з Грузією, Косовим і Україною. Якщо відповідні доповіді щодо Грузії та Косова вже сьогодні будуть винесені на голосування членів комітету, то доповідь болгарської євродепутатки Марії Габріель (Європейська народна партія) з пропозицією внести Україну у перелік країн, з якими ЄС запроваджує безвізовий режим, лише заслухають. 

У своїй доповіді Габріель рекомендує Європарламенту скасувати візовий режим з Україною й закликає членів Комітету з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ підтримати проект її доповіді.

Зокрема, у тексті документу наголошується, що, починаючи від 2014 року, Україна зробила "значний і швидкий прогрес" у реалізації плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС, "незважаючи на внутрішні й зовнішні виклики, що стоять перед країною".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Європарламент розгляне доповідь щодо безвізового режиму для України 5 вересня 2016 року. 

Крім того, комісар Євросоюзу з питань розширення та європейської політики сусідства Йоганнес Ган заявляв, що в цьому році в Європарламенті і серед країн-членів ЄС буде ухвалене рішення про лібералізацію візового режиму для України та Грузії. 

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся