ua en ru

Європа розчарована тим, що відбувалося в Україні після виборів, - Томбінські

Європа розчарована тим, що відбувалося в Україні після виборів. Про це сьогодні на першій конференції Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства заявив голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінські, передає кореспондент РБК-Україна.

"Вибори - це основа демократії, було багато розчарувань тим, що відбувалося після виборів. І саме тому прозвучало багато критики. Нам треба зараз разом з українським урядом знайти шляхи відносно того, як подолати недоліки, винести уроки з того, що саме під час виборів було неправильно, як поліпшити ситуацію на майбутнє для того, щоб 4-5 років ми не залишалися в цій ситуації", - сказав Томбінські.

За його словами, не так важливо, пройшли ці вибори краще або гірше в порівнянні з попередніми, а важливо, що під час підрахунку голосів враховувалася воля громадян України. "Звичайно, ми можемо сперечатися, і ви (перший віце-прем'єр Валерій Хорошковський), можливо, маєте більше інформації, ніж я. Ви можете сказати, що це було гірше або так само як раніше, порівняти з попередніми роками. Але мова йде не про те, щоб завжди залишатися на одному рівні, а щоб весь час удосконалюватися", - відзначив посол ЄС.

Читайте також: Україна може протягом декількох місяців підписати угоду з ЄС про асоціацію, - Томбінські