ua en ru

Євромайдан: Організатори закликають студентів цілодобово чергувати на Майдані Незалежності

Організатори мітингу на Майдані Незалежності в Києві закликають студентів, які приєдналися до акції протесту, цілодобово чергувати на Майдані, передає кореспондент РБК-Україна.

Організатори акції заявили про те, що складніше всього проводити мітинг в нічний час, і тому просять усіх студентів, які прибули сьогодні на мітинг з київських вузів і вузів інших міст України продовжувати акцію на Майдані Незалежності цілодобово.

Вони також просять, щоб у ході акції не звучало жодних політичних вимог і закликів проти будь-яких політичних сил чи партій. Єдине, чого вимагають на Майдані - це підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Студенти прикріпили до основи "статуї Незалежності" плакати з назвою своїх вузів, серед яких: КПІ, Києво-Могилянська академія, Національного університету ім. Т. Шевченка, КНЕУ, НАУ, НПУ ім. Драгоманова та інші.

В даний момент на площі знаходиться більше 3 тис. чоловік. Активні студенти виступають зі сцени.

Відзначимо, що по периметру головної площі Києва кількість представників правоохоронних органів не змінилося. Вони знаходяться тільки в захищеному для спорудження новорічних конструкцій ділянці.