Євродепутат: ЄС прийняв рішення про продовження санкцій проти РФ

НовиниПолітика    18.12.2015 - 15:52
Фото: Елмар Брок
Фото: Елмар Брок
Єврокомісія висунула п'ять додаткових вимог до України для скасування віз Клімкін: рішення щодо безвізового режиму для України надійде до Ради ЄС та ЄП у перші місяці 2016

Офіційно рішення буде оголошено пізніше

Європейський Союз прийняв рішення про продовження санкцій проти Російської Федерації, але, за формальними причинами, воно буде оголошено пізніше. Про це заявив голова Комітету з закордонних справах Європейського парламенту Елмар Брок, передає "Інтерфакс".

"В Брюсселі буде прийнято якесь формальне рішення, що держави-члени вже прийняли, але ще не оголосили. Це рішення продовжити санкції, і пов'язано це з реалізацією Мінських домовленостей", - сказав Брок.

При цьому він зазначив, що, коли Мінські домовленості будуть реалізовані, найважливіші санкції будуть зняті.

"Найважливіші санкції, які були пов'язані з українським питанням, тут же будуть зняті, коли будуть повністю реалізовані Мінські домовленості обома сторонами, в тому числі Україною, та буде забезпечена повна територіальна цілісність і суверенність кордонів України", - уточнив він.

Нагадаємо, раніше Путін заявляв, що РФ не буде вводити якісь санкції проти України, але вона позбудеться всіх преференцій.

Читайте в розділі

РФ продовжила гуманітарну паузу в Алеппо ще на добу

МЗС вимагає від Росії звільнити Сенцова та Кольченка

Новий пункт пропуску на українсько-польському кордоні збудують за два роки

On Top