Євген Кисельов подав у відставку з посади голови інформаційного мовлення "Інтера"

Середа 02 жовтня 2013 12:06

Євген Кисельов, який очолював інформаційне мовлення телеканалу "Інтер" сьогодні подав у відставку. Про це повідомляє прес -служба " Інтера"

"Причиною уходу стали мої особисті обставини, які складаються таким чином, що я не можу на повну силу виконувати мої нинішні обов'язки. Саме тому я попросив про відставку. Я не збираюся обривати зв'язок з "Інтером", з журналістським колективом, яким я керував і в міру можливостей постараюся допомагати їм в подальшій роботі" , - сказав Кисельов.

"Керівництво телеканалу дякує Євгену Олексійовичу Кисельову за те, що йому вдалося в короткий термін перебудувати роботу інформаційної служби і зміцнити лідируючі позиції програми "Подробиці". Новини на "Інтері" стали більш респектабельними і авторитетними. Ми сподіваємося на майбутню співпрацю з Євгеном Олексійовичем", - заявив голова правління "Інтера" Єгор Бенкендорф.

Новим керівником "національних інформаційних систем" стає Назім Бедіров, який раніше обіймав посаду виконавчого директора компанії.

Нагадаємо  Євген Кисельов був призначений директором "Національні інформаційні системи" в лютому 2013 року. НІС входить до групи Inter Media Group , повністю відповідає за все інформаційне мовлення телеканалу "Інтер" і проводить всі новинні програми телеканалу - такі як " Новости", "Подробиці", "Подробиці тижня".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся