ЄЦБ: Обсяг вилучених з обігу фальшивих банкнот євро в II півріччі 2009 р. в порівнянні з I півріччям збільшився на 8%.

Осяг вилучених з обігу фальшивих купюр євро в другому півріччі 2009 р. збільшився на 8% в порівнянні з попередніми шістьма місяцями. Про це йдеться в опублікованому сьогодні прес-релізі Європейського центрального банку (ЄЦБ). За повідомленням організації, в першій половині 2009 р. було вилучено із обігу близько 447 тис. підроблених євробанкнот. У другому півріччі 2009 р. цей показник складав 413 тис. банкнот.

З 2007 р. обсяг конфіскованих підроблених банкнот єдиної європейської валюти стабільно росте, проте, за даними ЄЦБ, частка фальшивок у відношенні до справжніх банкнотів, що знаходяться в обігу, "як і раніше, дуже невелика". У другій половині 2009 р. кількість євробанкнот в обігу в середньому склала 12,8 млрд штук.

Найпопулярнішими у фальшивомонетників є купюри номіналом в 20 євро. Частка цих банкнот в загальному обсязі конфіскованих за друге півріччя 2009 р. банкнот склала 47%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся