ЄЦБ зберіг нульову облікову ставку

Четвер 09 березня 2017 16:21
ЄЦБ зберіг нульову облікову ставку
Фото: ЄЦБ не змінив облікову ставку

Всі інші ставки також залишилися незмінними

Європейський центральний банк зберіг базову процентну ставку на нульовому рівні. Про це повідомляється у прес-релізі регулятора.

Ставка за депозитами також не змінилася і збереглася на рівні мінус 0,4%. Крім того, на попередньому рівні збережена маржинальна ставка (0,25%).

Як повідомляється, ЄЦБ очікує стабільності в банківському секторі Європи і збереження або зниження ключових процентних ставок протягом тривалого періоду.

Також рада керуючих банку підтвердив, що в березні регулятор викупить активи в розмірі 80 млрд євро, а починаючи з квітня і до кінця року буде викуповувати щомісяця активи на суму 60 млрд євро.При цьому в ЄЦБ зазначили, що в разі необхідності програма викупу активів може бути продовжена.

Базова процентна ставка була знижена до нуля в березні 2016 року. З цього моменту банк неодноразово підтверджував рішення зберегти її на рекордно низькому рівні.

Нагадаємо, в ЄС почали розслідування відносно голови ЄЦБ.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся