В Україні виявлено 69 фактів отримання хабарів працівниками ДФС в 2016

НовиниНадзвичайні події    13.09.2016 - 22:29
Фото: виявлення фактів корупційних в ДФС
Фото: виявлення фактів корупційних в ДФС

До суду з обвинувальними актами направлено 68 кримінальних проваджень

Протягом січня-серпня 2016 підрозділами внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби виявлено 69 фактів отримання співробітниками ДФС неправомірної вигоди. Про це повідомляє прес-служба ДФС.

"У цьому році підрозділами внутрішньої безпеки виявлено 69 фактів отримання працівниками служби неправомірної вигоди і 162 - зловживання владою або службовим становищем з боку працівників органів ДФС", - зазначив голова Головного управління внутрішньої безпеки ДФС Юрій Шеремет.

"До суду з обвинувальними актами направлено 68 кримінальних проваджень. Це в 2,5 рази більше, ніж у січні-серпні 2015 року", - додав він.

Крім того, за його словами, судом винесені вироки щодо 17 посадових осіб.

Також, стосовно посадових осіб органів ДФС за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки складено та направлено до суду 30 протоколів за вчинення правопорушень, пов'язаних з корупцією..

Наголошується, що ДФС провела понад 2,2 тис. службових перевірок для з'ясування причин і обставин вчинення посадовими особами правопорушень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура викрито працівника Державної фіскальної служби України під час отримання 10 тис. доларів хабара.

On Top