В цьому році 57 тис. чоловік вступили на контрактну службу в ЗСУ, - Полторак

НовиниПолітика    15.10.2016 - 06:31
Фото: Степан Полторак
Фото: Степан Полторак
Відвід озброєнь в районі Станиці Луганської відновлять 13 жовтня, - розвідка Розведення сил у Станиці Луганській найближчим часом не буде, - Полторак

Демобілізація останньої черги буде завершена до кінця жовтня

В 2016 році 57 тисяч чоловік вступили на контрактну службу в Збройні сили України. Про це в інтерв'ю "5 каналу" заявив міністр оборони України Степан Полторак.

"За цей рік ми дійсно дуже серйозно зрушили вперед. На сьогодні, тільки за цей рік, практично 9 місяців, ми закликали більше 57 000 чоловіків і жінок на службу за контрактом. В місяць ми закликаємо від 5000 до 7000", - зазначив він.

Він підкреслив, що більшість частин вже скомплектована з військовослужбовців за контрактом.

"Після завершення демобілізації останньої черги, вона, до речі, до кінця жовтня буде завершена, на фронті і в зоні проведення АТО, і на лінії зіткнення не залишиться жодного військовослужбовця з мобілізації, там немає жодного солдата строкової служби, там залишаться тільки військовослужбовці за контрактом", - зазначив Полторак.

Нагадаємо, Міністр оборони України Степан Полторак на вечері з міністром оборони Естонії Ханнесом Хансом порадив копати протитанкові рови на кордоні з Російською Федерацією.

Читайте в розділі

У Туреччині затримали племінника і племінницю Гюлена

Штайнмайер пішов від відповіді на питання про можливість висунення на посаду президента

Вибори президента в США: Клінтон випереджає Трампа на 12%, - опитування

On Top