Естонія підтримує необхідніть збереження санкцій проти Росії

НовиниПолітика    14.02.2017 - 14:04
Фото: міністр закордонних справ Естонії Свен Міксер
Фото: міністр закордонних справ Естонії Свен Міксер

Клімкін у Нью-Йорку провів зустріч з главою МЗС Естонії

Естонія підтримує необхідніть збереження санкцій проти Росії. Про це заявив міністр закордонних справ Естонії Свен Міксер у ході зустрічі з главою зовнішньополітичного відомства України Павлом Клімкіним у Нью-Йорку (США),  повідомляє прес-служба МЗС України.

Як зазначається, у рамках зустрічі Клімкін поінформував главу МЗС Естонії про триваюче погіршення безпекової ситуації на Донбасі у зв’язку з агресивними діями Росії та підтримуваних нею бойовиків.

"Міністр закордонних справ Естонії відзначив важливість збереження існуючого режиму санкцій проти Росії та необхідність виконання нею мінських домовленостей", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Клімкін подякував Міксеру за беззаперечну підтримку України, зокрема нещодавнє виділення 400 тис. євро для потреб Управління ООН у справах біженців та Міжнародного комітету Червоного хреста, які надають допомогу жителям Авдіївки.

"Клімкін поінформував Міксера про проведення 21 лютого міністерського засідання Ради Безпеки ООН з питань конфліктів у Європі та запросив Естонію взяти в них активну участь", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Норвегія виступила за збереження санкцій проти Росії до виконання мінських угод.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Могеріні заявила про єдину позицію США та ЄС щодо санкцій проти РФ Глава МЗС Литви заявив про необхідність продовження санкцій проти Росії
On Top