ЄСПЛ зобов’язав Україну реформувати правову систему й викорінити практику катування осіб, які тримаються під вартою

Європейський суд з прав людини зобов'язав Україну терміново реформувати правову систему, щоб забезпечити викорінення практики катування осіб, які тримаються під вартою, передає прес-служба Міністерства юстиції.

Як повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович, про це йдеться у рішенні Європейського суду з прав людини від 15 травня 2012 року у справі "Каверзін проти України", яке отримало Міністерство юстиції України.

У цій справі Європейський суд констатував порушення статті 3 ("Заборона катування") Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод у зв'язку з катуванням заявника працівниками міліції, неефективним розслідуванням його відповідних скарг, ненадання йому адекватної медичної допомоги та застосування до нього наручників в Дніпропетровській виправній колонії № 89.

Нагадаємо, Держдепартамент США заявив, що найбільшою проблемою в сфері захисту прав людини в Україні в 2011 р. було засудження Юлії Тимошенко.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся