ЄС може виділити 100 млн євро на створення Фонду енергоефективності, - Зубко

НовиниЕнергетика    16.09.2016 - 12:08
Фото: Геннадій Зубко
Фото: Геннадій Зубко
Втрати від санкцій проти РФ - це інвестиції у безпеку Європи, - Порошенко Янукович закликав ЄС ввести санкції проти діючої української влади

Про можливість залучення  інвестицій ЄС до фінансування Фонду є домовленість з Йоганнесом Ганом

Європейський союз може виділити 100 млн євро на створення Фонду енергоефективності. Про це заявляє віце-прем’єр-міністр, голова Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко за результатами зустрічі з Єврокомісаром з питань розширення та європейської політики сусідства Йоганнесом Ганом в рамках саміту YES, передає прес-служба Мінрегіону.

"Фонд енергоефективності, на створення і запуск якого у держбюджеті-2017 закладено 800 млн грн. Такий впевнений крок дає нам можливість залучити додатково до фінансування Фонду від Європейських країн ще 100 млн євро, тобто 3 млрд грн. Про можливість залучення європейських інвестицій до фінансування Фонду енергоефективності є домовленість з Йоганнесом Ганом", - підкреслив віце-прем'єр.

Зубко зазначив, що свідченням довіри й визнання з боку європейських партнерів дій України з реформування країни стало надання 97 млн євро на реалізацію проекту "U-LEAD з Європою" — найбільш масштабного проекту з децентралізації, який вчора стартував у місті Вінниця.

Нагадаємо, раніше Зубко проінформував, що у 2017 році на заходи з енергоефективності планується виділити близько 1,5 мільярда гривень без урахування фінансової допомоги міжнародних партнерів.

Читайте в розділі

Клієнти "Рівнегаз збуту" можуть до кінця листопада платити за газ без комісії

Насалик просить Бальчуна забезпечити доставку вугілля на ТЕС

Ціна нафти Brent піднялася вище 51 долара за барель

On Top