ru ua

ЄС протягом 3 років виділив Україні 12 млрд євро, - Мінгареллі

ЄС протягом 3 років виділив Україні 12 млрд євро, - Мінгареллі Фото: Хьюг Мінгареллі (РБК-Україна)

ЄС зацікавлений в успіху реформ в Україні

Європейський Союз (ЄС) за останні 3 роки виділив Україні 12 млрд євро. Про це сьогодні в ході конференції "Реформа державного управління: здійснення оцінки стану справ, досягнення та виклики" сказав голова Представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі, передає кореспондент РБК-Україна.

"Україна - країна-пріоритетний партнер для ЄС. Один з найбільших наших сусідів, з яким у нас є 4 кордони, який зробив чіткий проєвропейський вибір. З цих причин ЄС зацікавлений в успіху реформ в Україні. Ми мобілізували за останні три роки понад 12 млрд євро, з них 3,4 млрд євро макрофінансової допомоги, що є найбільшою макрофінансової допомогою, яку ми коли-небудь робили", - заявив Мигарелли.

Він додав, що Євросоюз не робив більшого ні для однієї сусідньої країни і підкреслив, що зусилля, які ЄС та його країни-члени докладають для допомоги Україні, безпрецедентні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про заяву Мінгареллі, що в держбюджеті-2018 повинно бути достатньо коштів на продовження реформи державної служби.