ua en ru

ЄС закликав Україну запустити роботу Нацагентства з повернення активів

ЄС закликав Україну запустити роботу Нацагентства з повернення активів Фото: ЄС закликав Україну запустити роботу Нацагентства з повернення активів

Крім того, в ЄС закликали створити Вищий антикорупційний суд

Європейський союз закликав Україну якомога швидше запустити роботу Національного агентства з повернення активів. Про це повідомляє прес-служба представництва ЄС в Україні.

"Ми закликаємо українську владу завершити процес створення нового відомства щодо повернення активів, отриманих від корупційних та інших злочинів, щоб ця установа могла почати свою діяльність на початку 2017 року і перейти до виконання своїх критично важливих завдань", - йдеться в повідомленні.

Крім того, в ЄС закликали створити Вищий антикорупційний суд.

У представництві також підкреслили важливість завершення процесу створення Державного бюро розслідувань, який би забезпечив незалежність і довіру до нього.

Спільна заява з нагоди Міжнародного дня протидії корупції 9 грудня У Міжнародний день протидії корупції Посольство Кана...

Опубліковано European Union in Ukraine 9 грудня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманих від корупційних та інших злочинів, має намір презентувати план запуску своєї роботи наступного тижня.