ru ua

ЄС поки не планує економічних санкцій проти Росії, - ЗМІ

ЄС поки не планує економічних санкцій проти Росії, - ЗМІ Джерело фото:facebook.com/РБК-Украина

Європейський Союз поки не планує введення нових економічних санкцій проти Росії, передає ЄС-плюс з посиланням на високопоставленого європейського дипломата.

"Нових економічних санкцій не буде", - сказав він.

За словами співрозмовника, Єврокомісія і Європейська служба зовнішніх дій готують свої пропозиції до запланованого на 29 січня надзвичайного засідання Ради закордонних справ ЄС. Ці пропозиції стосуються розширення списку осіб та організацій, яким може бути заборонено в'їзд в ЄС і чиї активи в Європі будуть заморожені.

"Це непросте завдання. Лідери Донецької та Луганської "народних республік" вже всі у цьому списку. Значить, треба шукати когось з оточення Путіна", - сказав дипломат.

Він також висловив думку, що міністри, швидше за все, не будуть приймати рішень про нові санкції, а дадуть доручення Єврокомісії та Європейській службі зовнішніх дій підготувати остаточні пропозиції до запланованого на 12 лютого саміту ЄС.

Надзвичайне засідання Ради закордонних справ було вирішено провести після обстрілу 24 січня сепаратистами житлових кварталів українського Маріуполя, в результаті чого загинули 30 мирних жителів. Лідери країн Європейського союзу закликали Раду ЄС розглянути розширення санкцій проти Росії.