ЄС не визначився з датою розгляду питання безвізового режиму для України

ЄС не визначився з датою розгляду питання безвізового режиму для України
Фото: глава представництва ЄС в Україні Ян Томбінський

Томбінський додав, що рішення про безвізовий режим розглядається індивідуально по кожній країні

Європейський Союз не визначився з датою розгляду питання про лібералізацію візового режиму з Україною. Про це розповів глава представництва ЄС в Україні Ян Томбінський в п'ятницю, 10 червня, передає кореспондент РБК-Україна.

"Я намагався выснить це (терміни розгляду питання про безвізовий режим,- ред.) у Брюселі, однак ще немає жодного рішення. Не можна говорити, що воно відкладається. Сьогодні це тема міграційних потоків, побудувати нові механізми європейського союзу на захист від міграційних потоків і для безвізового режиму для України Грузії і Косово. Все в руках наших колег з Брюсселя",- сказав Томбінський.


"Але ми говоримо про безвізовий режим для тих громадян, у яких є біометричні документи і які їдуть в Євросоюз з туристичною метою, це не міграційні потоки, але сьогодні ці питання дуже політично важливі в Європейському Союзі",- уточнив він.

Томбінський додав, що рішення про безвізовий режим розглядається індивідуально по кожній країні.

"Всі країни (Україна, Грузія, Косово, Туреччина - ред.) йдуть індивідуально. Між ними немає ніякого зв'язку, і це не означає, що вони йдуть пакетом",- сказав він.

Томбінський підкреслив, що кожній країні, яка претендує на лібералізацію візового режиму з Євросоюзом є окремо ряд питань.

"Це йде паралельно на всіх засіданнях, одні і ті ж люди про це говорять",- сказав він.

Нагадаємо, раніше видання The Wall Street Journal повідомило, що Європейський Союз (ЄС) вирішив відкласти прийняття рішення про безвізовий режим для Грузії, України і Косово як мінімум до вересня.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся