ЄС має намір виділити 100 млн євро для Фонду енергоефективності України

ЄС має намір виділити 100 млн євро для Фонду енергоефективності України
Фото: Петро Порошенко і Марош Шефровіч (president.gov.ua)

Порошенко в Давосі обговорив можливі механізми приєднання України до Енергетичного союзу ЄС

Під час участі в міжнародному економічному форумі у Давосі президент України Петро Порошенко зустрівся із Віце-президентом Європейської Комісії з питань Енергетичного союзу Марошем Шефчовічем. Під час зустрічі йшлося про те, що Європейський союз намір виділити 100 млн євро для Фонду енергоефективності України, передає прес-служба глави держави.

"Співрозмовники висловили задоволення у зв’язку із завершенням роботи, необхідної для запуску Фонду енергоефективності України, до якого ЄС має намір внести 100 млн євро", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що співрозмовники обговорили шляхи подальшої інтеграції енергетичного ринку України до ринку ЄС, а також можливі механізми приєднання України до Енергетичного союзу ЄС.

"Президент наголосив, що Україна віддана подальшому реформуванню енергетичної галузі відповідно до своїх зобов’язань у рамках Договору про заснування Енергетичного Співтовариства та Угоди про асоціацію з ЄС", - інформує прес-служба президента.

Порошенко подякував ЄС та особисто Єврокомісару за незмінну підтримку України на шляху впровадження реформ в енергетичній сфері та зміцнення енергетичної незалежності.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна може стати повноправним членом Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA протягом місяця.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся