ЄС має намір зажадати від Британії 2 млрд євро за шахрайство, - The Times

ЄС має намір зажадати від Британії 2 млрд євро за шахрайство, - The Times
Фото: ЄС вимагає від Британії 2 млрд євро за шахрайство

Мова йде про порушення митних правил при ввезенні товарів з Китаю

Євросоюз має намір вимагати від уряду Британії 2 млрд євро в рамках розслідування шахрайства з митними зборами. Про це повідомляє видання The Times.

Зокрема, ЄС вважає, що британські митники не змогли припинити систематичне заниження митної вартості китайських товарів, ввезених в ЄС через Дувр і Фолкстон.

На думку Євросоюзу, на митниці діють організовані злочинні угруповання китайської мафії, які дають мінімальну ціну за кілограм речей, таких як одяг, що проходить через порти, що дозволяє їм не платити повний ПДВ і акцизи на товари.

Як повідомляється, злочинний ланцюжок було виявлено співробітниками європейського офісу боротьби з шахрайством OLAF і він є одним з найбільших коли-небудь відкритих в ЄС.

За оцінками експертів офісу, махінації позбавили бюджет співдружності 2 млрд євро акцизних податків.

Нагадаємо, Європейський союз планує зобов'язати Великобританію проводити щорічні виплати і після того, як держава в 2019 році вийде зі складу Євросоюзу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся