ЄС змінив правила протидії фінансуванню тероризму

Ілюстративне фото (РБК-Україна)
Ілюстративне фото (РБК-Україна)

Планується збільшення перевірок транзакцій в країнах з високим ступенем ризику

Рада ЄС схвалила директиву, спрямовану на протидію відмиванню коштів та фінансуванню тероризму. Про це йдеться в сообщении Ради ЄС.

Зокрема, уточнюється, що ця директива спрямована на припинення злочинного фінансування без шкоди нормальному функціонуванню платіжних систем. Прийняте рішення стало частиною плану дій, запущеного після терактів в Європі в 2016 році.

"Ці нові правила відповідають потребам підвищеної безпеки в Європі шляхом подальшого усунення коштів, доступних для терористів", - сказав Владислав Горанов, міністр фінансів Болгарії, яка зараз головує в Раді ЄС.

"Вони дадуть нам можливість підірвати кримінальні мережі, не посягаючи на основні права та економічні свободи", – додав він.

Прийняті зміни включають:

розширення доступу до інформації про бенефіціарну власність, підвищення прозорості власності компаній і трестів;

врегулювання ризиків, пов'язаних з передплатними картками та електронними валютами;

співпрацю підрозділів фінансової розвідки;

поліпшення перевірок транзакцій в країнах з високим ступенем ризику

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, єврокомісар з питань безпеки Джуліан Кінг обвиняет російський уряд у цілеспрямованому поширенні дезінформації та організації пропагандистської кампанії в Європейському Союзі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся