ЄОЗП і "зелені" партії СНД хочуть створити громадську палату екологів

Четвер 19 травня 2011 12:40

Євразійське об'єднання зелених партій (ЄОЗП) запропонувало заснувати при Міжпарламентській асамблеї держав СНД міждержавну громадську екологічну палату. З такою ініціативою виступив голова ЄОЗП, лідер української партії «Зелені» Олександр Прогнімак на засіданні круглого столу в рамках Невського екологічного конгресу.
За словами О.Прогнімака, екологічна палата повинна стати «суспільним генератором екологічної співпраці країн-учасниць СНД, також вона допоможе посилити і контролювати інтеграцію універсальних екологічних норм і правил (включаючи Екологічну конституцію Євразії) на території країн-учасниць СНД». О.Прогнімак додав, що Екологічна конституція - це структурована система норм і положень, виконання яких гарантує екологічну безпеку держав і нашої планети в цілому, яку ЄОЗП запропонувала на розгляд в ООН в якості основи для майбутньої Екологічної конституції планети.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся