Енергоблок №5 Запорізької АЕС відключено від енергомережі

Фото: Запорізька АЕС (facebook.com/atom.gov.ua)
Фото: Запорізька АЕС (facebook.com/atom.gov.ua)

Зазначається, що радіаційний фон відповідає природньому

Енергоблок №5 Запорізької АЕС відключено від енергомережі сьогодні, 14 травня, для проведення планового капітального ремонту тривалістю 83 доби. Про це повідомляє прес-служба "Енергоатому".

Таким чином у роботі перебувають 4 енергоблока. Сумарна потужність генераторів становить 3 870 МВт. При цьому на енергоблоці №4 Запорізької АЕС 65-а доба середнього планового ремонту.

"Енергоблоки працюють в штатному режимі, зауважень до роботи основного обладнання енергоблоків та персоналу немає", - повідомляють у "Енергоатомі".

Зазначається, що радіаційний фон на проммайданчику і в санітарно-захисній зоні (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) відповідає природному радіаційному фону в місці розташування АЕС.

Нагадаємо, 25 квітня 2018 року після завершення середнього планового ремонту було підключено до мережі турбогенератор ТГ-4 енергоблоку №2 Рівненської АЕС.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся