Енергоблок №1 Південноукраїнської АЕС відключено від енергомережі у зв'язку з ремонтом

Енергоблок №1 Південноукраїнської атомної електростанції (АЕС) 16 вересня о 01:30 відключений від енергомережі у зв'язку з проведенням середнього планового ремонту.

Енергоблок №1 Південноукраїнської атомної електростанції (АЕС) 16 вересня о 01:30 відключений від енергомережі у зв'язку з проведенням середнього планового ремонту. Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Крім цього, зазначається, що станом на ранок 16 вересня працюють два енергоблоки Південноукраїнської АЕС, а радіаційний, протипожежний та екологічний стан на АЕС та прилеглій території не змінився і перебуває у межах діючих норм.

Південноукраїнська АЕС розташована на берегах Південного Бугу в місті Южноукраїнськ Миколаївської області і є відокремленим підрозділом ДП НАЕК "Енергоатом". Входить до складу Південноукраїнського енергетичного комплексу.

До складу енергокомплексу входять: Південноукраїнська АЕС, Олександрівська ГЕС на річці Південний Буг і Ташлицька ГАЕС.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся