Експортувати продукцію в ЄС мають право 280 українських компаній, - Держпродпотребслужба

НовиниЕкономіка    17.05.2017 - 10:19
Фото: Володимир Лапа
Фото: Володимир Лапа

Україна має позитивну динаміку розвитку торговельно-економічних відносин з ЄС

Голова Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа заявив, що експортувати продукцію в Європейський Союз мають право 280 українських компаній. Про це повідомили в прес-службі відомства.

"Сьогодні право експорту своєї продукції на територію ЄС мають 280 українських підприємств. З цієї кількості 100 підприємств - виробники продукції для споживання, а це - молоко і молочні продукти, м'ясо птиці, продукти із м'яса птиці, риба і рибопродукти, яйця і яйцепродукти, мед бджолиний, живі виноградні равлики і деяка інша продукція", - заявив Лапа на першому засідання Підкомітету з управління санітарних і фіто санітарними заходами Комітету Асоціації Україна - ЄС

За його словами, Україна має позитивну динаміку розвитку торговельно-економічних відносин з Євросоюзом. Учасники засідання також обговорили перспективи експорту української яловичини в ЄС: визначили завдання і конкретизували дії кожної зі сторін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Держпродпотребслужба виступає за скасування державного регулювання цін на соціально значущі продукти харчування.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top