ru ua

Місія технічної допомоги МВФ вивчатиме стан ринку управління активами в Україні

Місія технічної допомоги МВФ вивчатиме стан ринку управління активами в Україні Фото: Міжнародний валютний фонд (flickr.com worldbank)

Це буде четверта місія представників МВФ на базі Комісії з цінних паперів та фондового ринку

Експерти технічної місії Міжнародного валютного фонду (МВФ) в рамках свого візиту з 16 по 22 травня вивчать стан ринку управління активами в Україні. Про це повідомляє прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Як повідомляється, експерти вивчать не тільки стан ринку управління активами, а й законодавчу та нормативну базу, що регулює вказаний сегмент. У ході візиту відбудеться ряд зустрічей із представниками ринку управління активами, саморегулівними організаціями та органами державної влади.

Зазначимо, що це буде четверта місія експертів МВФ на базі комісії. Перші три візити відбулися протягом 2015-2016 років. Тоді консультації стосувалися таких питань, як:

- розширення повноважень і зміцнення незалежності НКЦПФР, жовтень 2015;

- самофінансування Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, квітень 2016;

- боротьби зі зловживаннями з цінними паперами та розкриття інформації емітентами, липень 2016..

Міжнародні експерти проводили аналіз діяльності Комісії, досліджували системні проблеми українського ринку цінних паперів, здійснювали оцінку проектів законодавчих змін, які готувалися для вирішення таких проблем.

Нагадаємо, Україна і Міжнародний валютний фонд продовжують переговори про приїзд місії МВФ в Київ для подальших переговорів у рамках програми співпраці між Україною і МВФ.