Екс-заступник голови податкової служби Головач отримав умовний термін, - Луценко

НовиниПолітика    15.02.2017 - 21:39
Фото: генеральний прокурор України Юрій Луценко
Фото: генеральний прокурор України Юрій Луценко

Головач уклав угоду зі слідством

Колишній перший заступник голови Державної податкової служби Андрій Головач отримав умовний термін. Про це на прес-конференції розповів генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає кореспондент РБК-Україна.

Луценко повідомив, що Головач уклав угоду зі слідством.

"Угода була підписана, суд її затвердив, вона вступила в законну силу. Його показання будуть використані під час початку судового процесу, швидше за все заочного. Він, відбувши півроку в СІЗО, отримав затверджену угоду, що передбачає умовне покарання", - повідомив Луценко.

Головач дав свідчення, заявивши, що був членом злочинного організованого угрупування на чолі з Януковичем і Клименко, а також розписав схеми і діючих осіб цього угрупування. Також він заплатив 130 млн гривень.

"З моєї точки зору, це дає можливість для більш досконалих доказів в майбутньому суді з засудження, власне, Клименко. Це, швидше за все, буде заочне засудження, але під арештом знаходяться колосальні активи пана Клименка", - сказав Луценко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні, за заявою Луценка, за військові злочини засуджено 28 громадян Російської Федерації.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Луценко планує перепідпорядкувати тюремну медицину МОЗ Луценко закликає Раду вдосконалювати закон про заочне засудження
On Top