Ekotechnik Praha має намір побудувати в Закарпатській обл. сонячну електростанцію потужністю 25 МВт

Група компаній Ekotechnik Praha має намір побудувати сонячну електростанцію потужністю 25 МВт у Виноградівському районі Закарпатської області. Про це повідомив директор ТОВ "Екотехніка-Виноградів" (Виноградів, Закарпатська обл.) Олег Уваров в інтерв'ю одному з регіональних видань.

"Станція буде виробляти майже 10% від тієї кількості електроенергії, що споживає область. Це серйозний крок у переході на альтернативні джерела енергії", - сказав він.

Найбільш підходяще місце розташування електростанції, за словами Уварова, урочище Полігон біля с. Боржавське, де раніше планувалося розмістити потужності по переробці твердих побутових відходів.

Уваров уточнив, що компанія "Екотехніка-Виноградів" створена спеціально для реалізації даного проекту півтора роки тому, але рішення процедурних питань та узгодження технічних моментів зайняло дуже багато часу.

Бізнесмен також спростував припущення, що відновлюваної енергетикою в Україні можуть займатися лише близькі до влади бізнесмени, а всім іншим чиновники створюють штучні перешкоди. "Це не так. По-перше, група Ekotechnik успішно реалізує проекти в Чернівецькій і Вінницькій областях, йде будівництво сонячної електростанції під Одесою... Я думаю, слід говорити не про умисні перепони, а про те, що потрібні активність, посилений інтерес до проекту з боку всіх зацікавлених структур у районі та області", - сказав Уваров.

За його словами, будівництво сонячної електростанції недавно підтримали депутати райрад і висловили готовність звернутися з цього питання до уряду.

Нагадаємо, Ekotechnik Praha, засновниками якої є чехи Алеш і Томаш Коростецкі, в жовтні минулого року запустила першу чергу сонячної електростанції в Ясенівка (Хмельницька обл.) Проектною потужністю 5 МВт. Загальний портфель проектів групи в Україні перевищує 500 МВт.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся