Ekotechnik Czech намір інвестувати 400 млн євро в будівництво сонячних електростанцій в Хмельницькій області

Група компаній Ekotechnik Czech, засновниками якої є чехи Алеш і Томаш Коростецкіе, має намір інвестувати 400 млн євро в будівництво сонячних електростанцій на території Хмельницької області та збільшити їх сумарну встановлену потужність до 160 МВт. Про це сказано в повідомленні прес-служби Хмельницької ОДА.

Згідно з повідомленням, плани чехів зафіксовані в меморандумі між Хмельницькою ОДА та ТОВ "Екотехніка Україна" (Київ) про співробітництво в галузі проектування, будівництва та експлуатації фотоелектричних електростанцій.

Будівництво об'єктів заплановано у 14 районах: у Дунаєвецькому, Хмельницькому, Віньковецькому, Ярмолинецькому, Новоушицькому, Чемеровецькому, Летичівському, Старосинявському, Деражнянському, Білогірському, Городоцькому, Теофіпольському, Кам'янець-Подільському та Волочиському районах. В цілому влада планує передати в оренду Ekotechnik Czech близько 400 Га.

Реалізація проекту поліпшить паливно-енергетичний баланс, соціальну та екологічну ситуацію в районах області. Будівництво та експлуатація сонячних електростанцій забезпечить 230 додаткових робочих місць, а також збільшить щорічні надходження до місцевих бюджетів на 4,4 млн грн, наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, Ekotechnik Czech в жовтні минулого року завершила будівництво та ввела в експлуатацію першу чергу сонячної електростанції проектною потужністю 5 МВт в Ясенівка (Хмельницька обл.).

Ekotechnik Czech також планує будівництво сонячних електростанцій в Київській, Дніпропетровській, Закарпатській, Вінницькій та інших областях. Загальний портфель проектів групи в Україні перевищує 500 МВт.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся