Під економічну стратегію буде розроблено 9 індустріальних стратегій, - МЕРТ

Четвер 25 червня 2015 13:25
Під економічну стратегію буде розроблено 9 індустріальних стратегій, - МЕРТ
Фото: Айварас Абромавічус

Індустріальні стратегії будуть розроблені до кінця літа

Під економічну стратегію розвитку України до кінця літа буде розроблено 9 індустріальних стратегій. Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус сьогодні в ході зустрічі членів Кабінету міністрів з представниками компаній - членів Американської торгівельної палати в Україні та Європейської бізнес асоціації, передає кореспондент РБК-Україна.

"Протягом наступного тижня буде оголошена економічна стратегія розвитку країни. В принципі у нас є безліч документів: і коаліційна угода, і меморандум МВФ, і програма діяльності уряду, і все інше. Але виявляється, що все-таки нам ще потрібен був такий документ, тому, що безліч ініціатив, особливо, що стосується парламентаріїв, вони не зовсім повністю збігаються з позицією уряду, що стосується напрямки нашої економічної діяльності. Тому вважаю, що після того, як буде оголошена економічна стратегія, яку розробляємо з провідними економістами нашої країни... До кінця літа під цю стратегію розроблено 9 індустріальних стратегій, що стосується ІТ-сектора, що стосується сектора оборонної промисловості, що стосується малого і середнього бізнесу та експортна стратегія в тому числі", - заявив Абромавічус.

Нагадаємо, МЕРТ наступного тижня представить економічну стратегію України.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся