В екологічну модернізацію "Запоріжсталі" інвестовано 5,6 млрд гривень, - Метінвест

НовиниЕкономіка    29.11.2016 - 15:33
В екологічну модернізацію "Запоріжсталі" інвестовано 5,6 млрд гривень, - Метінвест
В екологічну модернізацію "Запоріжсталі" інвестовано 5,6 млрд гривень, - Метінвест

Металургійний комбінат "Запоріжсталь" Групи Метінвест у 2012-2016 роках інвестував в екологічну модернізацію понад 5,6 млрд грн. Про це було заявлено в рамках прес-туру центральних і регіональних ЗМІ на комбінат, повідомляє прес-служба Метінвесту.

За даними групи, лише в 2016 році сума інвестицій в екологічні програми підприємства склала 1,7 млрд грн.

Зазначається, що на одному з підприємств Метінвест – Маріупольському металургійному комбінаті імені Ілліча - реалізується найбільший в історії незалежної України екологічний проект – реконструкція аглофабрики з бюджетом 220 млн доларів. Інший металургійний комбінат Групи – "Азовсталь" - нещодавно завершив реконструкцію доменної печі №4 вартістю 90 мільйонів доларів – фактично піч була зведена заново, при цьому значно зменшилася кількість шкідливих викидів. Комбінат "Запоріжсталь" також є одним з лідерів галузі за розміром інвестицій в екологію.

Серед головних екологічних проектів комбінату – масштабна модернізація доменної печі №4 з установкою системи аспірації ливарного двору і підбункерної естакади, будівництво нової травильної лінії в цеху холодної прокатки №1, а також масштабна реконструкція доменної печі №3.

За даними "Метінвесту", особливу увагу на "Запоріжсталі" приділяють завершенню модернізації газоочисних систем аглофабрики: з 2013 року комбінат побудував шість газоочисток. Газоочистки двох агломашин працюють у штатному режимі, ще чотирьох – у режимі дослідно-промислової експлуатації. Останнє газоочищення на агломашині №6 було підключене в листопаді цього року. Кожна агломашина оснащена датчиками контролю викидів, які в онлайн режимі показують ефективність роботи газоочисного обладнання. Таким чином, за промисловим введенням в експлуатацію газоочисток аглофабрика комбінату досягне міжнародних екологічних стандартів за рівнем очищення викидів пилу і газів. Завдяки екологічної модернізації викиди аглофабрики по пилу скоротяться в три рази.

"В 2016 році, незважаючи на кризу в Україні і волатильність на світових ринках металопродукції, Метінвест продовжує інвестувати в екологічні проекти як на комбінаті "Запоріжсталь", так і на інших підприємствах Групи. - говорить генеральний директор Метінвесту Юрій Риженков. - Всього за 10 років роботи ці інвестиції склали понад 5,5 млрд доларів. Це безпрецедентна сума для українського бізнесу, яка свідчить про націленість Групи Метінвест на подальший розвиток".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: Метинвест
On Top