В екологічну модернізацію "Запоріжсталі" інвестовано 5,6 млрд гривень, - Метінвест

НовиниЕкономіка    29.11.2016 - 15:33
В екологічну модернізацію "Запоріжсталі" інвестовано 5,6 млрд гривень, - Метінвест
В екологічну модернізацію "Запоріжсталі" інвестовано 5,6 млрд гривень, - Метінвест

Металургійний комбінат "Запоріжсталь" Групи Метінвест у 2012-2016 роках інвестував в екологічну модернізацію понад 5,6 млрд грн. Про це було заявлено в рамках прес-туру центральних і регіональних ЗМІ на комбінат, повідомляє прес-служба Метінвесту.

За даними групи, лише в 2016 році сума інвестицій в екологічні програми підприємства склала 1,7 млрд грн.

Зазначається, що на одному з підприємств Метінвест – Маріупольському металургійному комбінаті імені Ілліча - реалізується найбільший в історії незалежної України екологічний проект – реконструкція аглофабрики з бюджетом 220 млн доларів. Інший металургійний комбінат Групи – "Азовсталь" - нещодавно завершив реконструкцію доменної печі №4 вартістю 90 мільйонів доларів – фактично піч була зведена заново, при цьому значно зменшилася кількість шкідливих викидів. Комбінат "Запоріжсталь" також є одним з лідерів галузі за розміром інвестицій в екологію.

Серед головних екологічних проектів комбінату – масштабна модернізація доменної печі №4 з установкою системи аспірації ливарного двору і підбункерної естакади, будівництво нової травильної лінії в цеху холодної прокатки №1, а також масштабна реконструкція доменної печі №3.

За даними "Метінвесту", особливу увагу на "Запоріжсталі" приділяють завершенню модернізації газоочисних систем аглофабрики: з 2013 року комбінат побудував шість газоочисток. Газоочистки двох агломашин працюють у штатному режимі, ще чотирьох – у режимі дослідно-промислової експлуатації. Останнє газоочищення на агломашині №6 було підключене в листопаді цього року. Кожна агломашина оснащена датчиками контролю викидів, які в онлайн режимі показують ефективність роботи газоочисного обладнання. Таким чином, за промисловим введенням в експлуатацію газоочисток аглофабрика комбінату досягне міжнародних екологічних стандартів за рівнем очищення викидів пилу і газів. Завдяки екологічної модернізації викиди аглофабрики по пилу скоротяться в три рази.

"В 2016 році, незважаючи на кризу в Україні і волатильність на світових ринках металопродукції, Метінвест продовжує інвестувати в екологічні проекти як на комбінаті "Запоріжсталь", так і на інших підприємствах Групи. - говорить генеральний директор Метінвесту Юрій Риженков. - Всього за 10 років роботи ці інвестиції склали понад 5,5 млрд доларів. Це безпрецедентна сума для українського бізнесу, яка свідчить про націленість Групи Метінвест на подальший розвиток".

On Top