ua ru

ЄІБ виділить 160 млн євро на розбудову харківського метрополітену

ЄІБ виділить 160 млн євро на розбудову харківського метрополітену Фото: Європейський інвестиційний банк (eib.org)

Підписання відповідної угоди заплановано на жовтень

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) планує виділити 160 млн євро на розбудови харківського метрополітену. Про це повідомляє "Урядовий портал".

Як зазначається, віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон провів зустріч з віце-президентом ЄІБ Вазілом Гудаком, на якій обговорювалася підготовка до підписання нових угод між Україною та банком.

"За фінансового сприяння банку в Україні реалізується 13 проектів. Одним з найбільш успішних є проект розбудови харківського метрополітену, який буде доповнений підписанням у жовтні цього року нової угоди на 160 млн євро, яка передбачає будівництво електродепо "Олексіївське", а також придбання 70 нових вагонів метро", - йдеться у повідомленні.

Крім того, сторони обговорили підготовку до підписання нових угод на фінансування модернізації газовидобування на українських родовищах, а також модернізації силових підстанцій електропостачальних підприємств України.

Також повідомляється, що у листопаді 2017 року планується підписати угоду щодо фінансування проекту підвищення безпеки дорожнього руху у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі та Харкові - на загальну суму до 90 млн євро.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Європейський банк реконструкції та розвитку спільно з Європейським інвестиційним банком профінансують заходи щодо розвитку та реконструкції інфраструктури річки Дніпро.