Єгипет забезпечить безпеку туристів, які приїжджають в країну, - Мурсі

Президент Єгипту Мухаммед Мурсі пообіцяв сьогодні, 4 серпня, що Єгипет забезпечить безпеку іноземних туристів, які приїжджають в країну. Про це повідомляє радіо "Маяк".

Число відпочиваючих значно скоротилося після масових акцій протесту на початку 2011 р., що призвели до зміни правлячого режиму. "Єгиптяни після революції ще більше піклуються про безпеку всіх приїжджих, - заявив глава держави. - Єгипет безпечніший, ніж раніше, і відкритий для всіх". При цьому Мурсі поскаржився, що Луксор, де знаходяться основні визначні пам'ятки епохи фараонів, як і раніше, відчуває брак відпочиваючих.

Туристична галузь в Єгипті до революції в січні 2011 р. активно розвивалася. У 2010 р. країну відвідали понад 14 млн гостей з-за кордону. До революційних подій туризм становив близько 12% ВВП. В галузі були зайняті 10% працездатного населення країни - близько 3 млн осіб. Масовий від'їзд іноземців в розпал антиурядових виступів обернувся для готелів простоєм або навіть закриттям, а для обслуговуючого персоналу, що приїжджав на курорти на заробітки з усіх куточків країни, - звільненнями або безстроковими відпустками.

З популярних місць найбільшою мірою постраждали Каїр і давньоєгипетські центри - Луксор, Асуан. Найбільш сприятлива ситуація до цих пір спостерігалася на червономорських курортах Синайського півострова і в районі Хургади.

Нагадаємо, в кінці 2011 р. влада Єгипту призупинила рішення про введення нових правил отримання віз в країну.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся