EDAPS отримав нагороду від ЄС за впровадження біометричної соціальної картки

EDAPS.com (Україна) і ORIK (Шрі-Ланка) реалізували проект "Соціальна карта Divi Neguma" в Шрі-Ланці. Проект став фіналістом у номінації "Електронні транзакції" конкурсу SESAMES-2013 в Євросоюзі, повідомляє прес-служба компанії. Проект Divi Neguma забезпечить автоматизацію отримання державних субсидій населенням Шрі-Ланки за допомогою безконтактних карток.

Церемонія нагородження призерів конкурсу SESAMES-2013 відбудеться 18 листопада 2013 р. Конкурс проводиться в рамках міжнародної виставки CARTES Secure Connexions Event (19-21 листопада, Париж). Фіналісти конкурсу SESAMES щорічно представляють кращі технологічні інновації та проекти у сфері смарт-карт, цифровий безпеки, ідентифікації, захищених транзакцій і безконтактних рішень. Виставка CARTES є ключовим світовою подією року в індустрії захищених платежів, ідентифікації і мобільних рішень, пластикових карт.

"Ми дуже раді повідомити, що проект соціальної картки Divi Neguma був обраний журі конкурсу SESAMES і став фіналістом в категорії «Електронні транзакції»! Divi Neguma є одним з 34 проектів, відібраних серед 319 технологічних інновацій, які охоплюють всю галузь", - коментує генеральний директор ORIK Payment Solutions Патрік Хензен.

Проект "Соціальна карта Divi Neguma" реалізується як фінансовий сервіс електронного уряду Шрі-Ланки для автоматизації соціальних допомог. Це online-рішення замінює систему купонів і чеків 1,5 млн. сімей в Шрі-Ланці, що отримують державні субсидії. Технологічним рішенням передбачено використання безконтактної картки в якості ідентифікатора особистості. Програма реалізується урядом Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланка. Впроваджує проект компанія ORIK Payment Solutions у співпраці з EDAPS.com. Програма дозволяє уряду Шрі-Ланки щорічно економити мільйони доларів, а населення отримує більш якісні послуги.

EDAPS.com в рамках проекту поставив ідентифікаційне рішення повного циклу: модульну систему, яка забезпечує збір біометричних та біографічних даних, захищене зберігання даних, контроль ідентифікації та біометричну верифікацію, а також персоналізацію карти і управління його життєвим циклом.

EDAPS.com займається розробкою та впровадженням ID-документів та IT-систем, створений в 2004 році. EDAPS.com забезпечує обслуговування та сервіси на базі власних технологічних продуктів і інтеграційних систем.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся