ЄБРР зацікавлений у купівлі акцій Ощадбанку

ЄБРР зацікавлений у купівлі акцій Ощадбанку
Фото: ЄБРР заинтереосван стати акціонером Ощадбанку

Держава має намір продати не менше 20% акцій

Європейський банк реконструкції і розвитку зберігає зацікавленість у покупці акцій українського державного ПАТ "Ощадбанк". Про це розповів глава Ощадбанку Андрій Пишний, повідомляє прес-служба банку.

Як повідомляться, ЄБРР, незважаючи на зміни у банківській сфері України, зберігає зацікавленість щодо співпраці з Ощадбанком.

"Ми отримали однозначне підтвердження від ЄБРР, що, незважаючи на зміни банківського ландшафту, зацікавленість у співпраці з Ощадбанком у них зберігається, і ми рухаємося у відповідності з наміченими раніше домовленостями", - сказав Пишний.

За словами Пишного, для можливості участі європейського банку у капіталі Ощадбанку, необхідно прийняти певний пакет законів.

При цьому глава Ощадбанку зазначив, що держава готова продати не менше 20% міноритарного пакета акцій.

"Думаю, що вже протягом 6-9 місяців після їх прийняття ми остаточно закінчимо підготовку до продажу міноритарного пакету акцій, не менше 20%", - додав Пишний.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України завершила процес переказу коштів колишнього президента України Віктора Януковича на рахунки Держказначейства.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся