ЄБРР виділить на сміттєпереробний завод у Львові 35 млн євро

ЄБРР виділить на сміттєпереробний завод у Львові 35 млн євро
Фото: Європейський банк реконструкції та розвитку (saee.gov.ua)

Проект передбачатиме рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища і будівництво сміттєпереробного заводу

Європейський банк реконструкції та розвитку заявив про початок відбору компаній, що візьмуть участь у втіленні першого етапу проекту "Тверді відходи Львова" вартістю 35 мільйонів євро. Про це йдеться в оголошенні, опублікованому на офіційному сайті ЄБРР.

Зокрема там зазначено, що проект передбачатиме початок рекультивації Грибовицького сміттєзвалища і будівництво заводу з механіко-біологічної переробки сміття.

При цьому операторами проекту вказана Львівська міськрада і львівське комунальне підприємство "Зелене місто".

Також в оголошенні вказано, що тендер на закупівлю товарів, робіт і послуг для проекту "Тверді відходи Львова" буде оголошений у IV кварталі 2017 року.

Із 35 млн євро, передбачених проектом ЄБРР, 10 млн євро передбачено власне на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища, що є безповоротним грантом із боку ЄБРР. Ще 25 млн євро, як очікується, буде витрачено на побудову сміттєпереробного заводу на території львівської ТЕЦ-2. Розробку проекту заводу вже завершують фахівці французької компанії Egis, також за рахунок гранту французького уряду.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рекультивація Грибовицького звалища триватиме п'ять років.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся