ЄБРР скорочує фінансування України

П'ятниця 27 травня 2016 18:25
ЄБРР скорочує фінансування України
Фото: президент ЄБРР Сума Чакрабарті

ЄБРР є одним з найбільших іноземних інвесторів України

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) в цьому році виділить Україні менше коштів через політичний глухий кут, в якому опинилася країна. Про це заявив президент ЄБРР Сума Чакрабарті в інтерв'ю Reuters.

"У цьому році, я не думаю, що наблизимося до суми в 1 млрд євро, тому що, чесно кажучи, політична ситуація в країні в першому кварталі цього року продемонструвала відсутність прийняття рішень, і  лише зараз деякі процеси починають рухатися", - сказав він.


Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Європейський союз і Європейський банк реконструкції і розвитку підписали угоду, згідно з якою буде виділено до 28 млн євро на підтримку малих та середніх підприємств (МСП) України в рамках програми "EU4Business".

Зазначимо, раніше президент Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Сума Чакрабарті закликав прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана усунути бюрократію для реалізації проектів банку в Україні.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся